Natjecatelji DVD-a Novaki nastupili su na 6. Kupu DVD-a Petrovine, a nogometaši na malonogometnom turniru DVD-a Domagović.

2016-07-03 11.33.18Pomladak DVD-a Novaki nastavlja aktivno nastupati i to 3. srpnja na 6. Kupu DVD-a Petrovine gdje su u jakoj konkurenciji zauzeli odlično 9. mjesto. Na istom natjecanju seniori su osvojili 12. mjesto.

Tjedan dana kasnije, 10. srpnja u Domagoviću održan je malonogometni turnir u organizaicji DVD-a Domagović. U prvoj utakmici u skupini ekipa DVD-a Novaki pobijedila je ekipu DVD-a Volavja, da bi kasnije izgubili od DVD-a Pavučnjak. Neriješeni rezultat s DVD-om Trešnjevka omogućio nam je prolazak u četvrtfinale gdje su nas zaustavili nogometaši DVD-a Gornji Desinec, koji su kasnije izgubili u finalu od DVD-a Volavje.